Wychowankowie

Lista osób, które miałem przyjemność poprowadzić od samego początku aż do stopnia mistrzowskiego.
Muszę też dodać że wiele tych osób do dnia dzisiejszego współpracują ze mną jako instruktorzy i nadal są też moimi uczniami.

Agnieszka Stobbe – Wyszomierska
V Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Jacek Michalski
V Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Łukasz Peryt 
IV Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Arkadiusz Zadłużny
IV Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Artur Rogalski
IV Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Henryk Lewandowski
IV Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Maria Zastocka
IV Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marcin Wesołowski 
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Łukasz Hemka 
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Agnieszka Lipińska
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marcin Mikołajczuk
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Diana Skuybida
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Michał Rybak 
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Karolina Oziemkiewicz
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Ernest Woźnicki
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Tomasz Pospiszył
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Paulina Grzegory
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Krzysztof Strzemieczny 
II Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Bernard Lipiński
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marek Granat
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Adam Gniadzik
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Andrzej Korkosz 
I Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Michał Jezierski
I Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Paweł Kiljan
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Arkadiusz Garbacz
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Arkadiusz Sowiński
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Grzegorz Dorosz
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Pod moje skrzydła trafili również:

Marcin Tokarski
IV Dan Polska Unia Taekwondo
IV Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Sławomir Listkiewicz
IV Dan Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)
I Dan – Ogólnopolska Organizacja Taekwon-do ITF (ITF Pólnocnokoreański)

Dariusz Łaniewski
III Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Rafał Pryk
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marcin Mikołajczyk
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)
I Dan – Polski Związek Taekwondo (ITF Wiedeński)

Agnieszka Lipińska
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Diana Skuybida
II Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Swietłana Miszkiewicz
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Jacek Laszuk
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marek Granat
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Bernard Lipiński
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Hubert Lipiński
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Eliza Freit
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Marcin Potoczny
I Dan – Polskie Zrzeszenie Taekwondo (ITF Południowokoreański)

Svetlana Verina
1 cup – World Taekwondo Federation

I Dan

  • Mirgaś Andrzej
  • Zieliński Michał
  • Raczyński Patryk
  • Peryt Łukasz
  • Rybak Michał
  • Szachnowski Wojciech
  • Skonecki Sławomir
  • Bogusławski Rafał
  • Pryk Rafał
  • Sokołowski Daniel
  • Kowalski Jarosław
  • Kozłowska Magdalena
  • Grzegrzułka Marcin
  • Puchalska Marta

II Dan

  • Jatczak Michał
  • Woźnicki Ernest
  • Pomykała Tomasz
  • Kubicka Anna

III Dan

  • Strzemieczny Krzysztof
  • Kaczor Kamil
  • Konieczny Sylwester
  • Woźniak Michał

IV Dan

  • Gniadzik Adam

V Dan

  • Rogalski Artur
  • Patrzałek Zdzisław

II DAN

  • Ernest Woźnicki